Pazar, Nisan 21, 2024

Polonya’da Uzun Dönem ESC Projesi Katılımcı Çağrısı

Türkiye’den Pi Gençlik Derneği’nin gönderen kuruluş olduğu European Solidarity Corps (ESC) projesi için 18-30 yaşları arasında (bu yaşlar dahil) 1 gönüllü aranmaktadır. Proje, 1 Şubat 2023 – 30 Aralık 2023 tarihleri arasında Polonya‘nın Gdansk şehrinde gerçekleştirilecektir.

Projeye başvurmak için İngilizce motivasyon mektubu ve İngilizce Europass formatında CV (özgeçmiş) tek bir Word ya da PDF dosyası olarak gönderilmelidir.

Son başvuru tarihine kadar hiçbir başvuru için işlem yapılmaz. Başvuru süresi dolduktan sonra tüm başvurular kontrol edilir, tam ve doğru şekilde başvuru yapan adayların belgeleri ev sahibi kuruma iletilir. Nihai değerlendirme ve seçim ev sahibi kurum tarafından yapılır. Her ev sahibi kurumun çalışma temposu ve iş yoğunluğuna göre değerlendirme sürecinin sonuçlanması farklılık göstermektedir, başvuruların kapanmasından sonra 30-45 günlük bir süreyi kapsayabilir.

Başvurular kapanmış olsa da bu proje için seçilen katılımcı belli olana kadar siteye yüklediğiniz başvuru belgelerini silmeyiniz. Aksi durumda dernek ekibi, değerlendirme aşamasında belgelerinize ulaşamayacağı için başvurunuz değerlendirmeye almayabilir.

Son Başvuru Tarihi: 21 Kasım 2022

ESC Programı hakkında detaylı bilgi edinmek için tıklayınız.

Başvuru yapmak için tıklayınız.

Sorularınız için iletisim@pigenclikdernegi.org adresine mail atabilir veya 0232 483 03 14 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

BENZER İÇERİKLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz