Salı, Temmuz 23, 2024

Bu ilanın süresi dolmuştur / This announcement has expired

Romanya’da Gerçekleşecek ESC Projesi Katılımlarınızı Bekliyor

Proje Hakkında:

Projenin amacı,  farklı zorluklarla karşılaşan farklı geçmişlere sahip gençlere ve genç yetişkinlere kendileriyle, toplumla ve doğayla anlamlı bağlantılar kurmaları için ilham vermek ve onları güçlendirmektir.

Proje, kasaba konumunun yanı sıra, Manastirea Casin komününün uzak bir bölgesinde, Halos nehri kenarında, tepeler ve ormanlarla çevrili olan Perma Halos, gençlere çevre bilinci, tarımsal  faaliyetler (permakültür)geliştirmeleri ve uygulamaları için alan sağlıyor.

Mekanın felsefesi doğrudan permakültür ilkeleri ve etiğiyle bağlantılı olup, 2020’den bu yana sürekli büyüyen bir sosyo-kültürel ve eğitim merkezi olarak hizmet vermekte ve 20’den fazla uluslararası ve gönüllü projeye, kamplara ve sanatçı konutlarına ev sahipliği yapmaktadır.

Konaklama Hakkında:

Katılımcılar iki kişilik ortak odalarda ve diğer tüm gönüllüler ve ekibin bir kısmıyla paylaşılan bir evde kalacaklardır. Ayrıca evde gönüllüler için film izlemeleri, masa oyunları ve müzik enstrümanları çalmaları, sosyal etkileşim veya yaratıcı atölye çalışmaları yapmaları için bir aktivite odası bulunmaktadır.

Katılımcı Profili:

Esnek, açık fikirli, uyumlu; uzak bir bölgede çalışmaya ve çiftlik faaliyetlerine katılmaya istekli ve  farklı ülkelerden akranlarıyla konaklamaya istekli katılımcıların projeye başvurması beklenmektedir.

Proje Tarihleri: 07/02/2024 – 07/06/2024

Proje Yeri: ONESTI, Romanya

Son Başvuru Tarihi:  07/01/2024

Detaylı bilgi ve başvuru için tıklayın

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -