Cuma, Mayıs 24, 2024

Sivil Yaşam Derneği (SİYAMDER) Gönüllü Çağrısı

SİYAMDER, BEN DE VARIM DİYEN GENÇLERİ BEKLİYOR!

Sivil Yaşam Derneği (SİYAMDER) olarak, Türkiye’nin 22 farklı şehrinde, geleceğimizin teminatı gençlerle birlikte birçok alanda gençlik çalışmaları gerçekleştiriyoruz. Bugünün gençleri yarının karar alıcıları diyor ve gençlerin karar alma süreçlerine aktif katılımını destekliyoruz. Demokratik Katılım, Gençlik Sağlığı, Dezavantajlı Gençler ve Sosyal Dâhil Etme, İstihdam ve Girişimcilik, Kültür ve Yaratıcılık, Çevre ve Sürdürülebilirlik alanlarında genç merkezli çalışmalar gerçekleştirerek ülkemizin gençlerinin uluslararası düzlemdeki akranları ile eşit potansiyele sahip olmalarına olanak sağlıyoruz.

2013 yılında Bursa’da kurulduğundan beri binlerce gencin hayatına dokunmuş bir gençlik derneği olarak yerel ve ulusal düzlemlerde 16-29 yaş arasındaki gençler tarafından yönetiliyoruz. 22 ildeki yerel yapılanmamız, eğitim modüllerimiz, ulusal programlarımız ve uluslararası projelerimiz ile gençlik alanında öncü sivil toplum kuruluşlarından biri olmak için durmadan çalışıyoruz. Bulunduğumuz her mecrada gençliği, gençlerin enerjisi ile temsil ediyor; akranlarımızı temsil etmenin mutluluğunu her zaman yaşıyoruz. Sahip olduğumuz ECOSOC danışmanlık statüsünü ve Eurodesk Temas Noktası olma vasfımızı yine ülkemizin gençleri için kullanıyoruz. Ülkemizin bütün gençleri için doğal bir aile ortamı olan SİYAMDER olarak; siyasi olmayan, kapsayıcı, milli ve manevi değerlere saygılı yapımız ile gençlik çalışmalarımızı şekillendiriyoruz.

Profesyonel işlere imza atan fakat bunu yaparken amatör ruhunu asla kaybetmeyen, hayallerini kâğıttan uçağın kanatlarına yazan gençlerden oluşan Sivil Yaşam Derneği olarak ben de varım diyen gençleri bekliyoruz. Aramıza katılmak ve gönüllümüz olmak için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz. Ayrıca SİYAMDER ile ilgili daha fazla bilgiyi aşağıda adresini verdiğimiz web sitemizden bulabilirsiniz.

 

Gönüllümüz olmak için:

https://forms.gle/tqNMnhdU8L7EQdrm7

 

Daha fazla bilgi ve iletişim için:

https://siyamder.org.tr/

info@siyamder.org

 

 

 

 

BENZER İÇERİKLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz