Pazartesi, Mayıs 27, 2024

Bu ilanın süresi dolmuştur / This announcement has expired

SİYAMDER Yeni Gönüllülerini Bekliyor

SİYAMDER, BEN DE VARIM DİYEN GENÇLERİ BEKLİYOR!

Sivil Yaşam Derneği (SİYAMDER) olarak, Türkiye’nin 21 farklı şehrinde, geleceğimizin teminatı gençlerle birlikte birçok alanda gençlik çalışmaları gerçekleştiriyoruz. Bugünün gençleri yarının karar alıcıları diyor ve gençlerin karar alma süreçlerine aktif katılımını destekliyoruz. Demokratik katılım, kültür, yaratıcılık, istihdam, çevre ve bunun gibi birçok alanda genç merkezli çalışmalar gerçekleştirerek ülkemizin gençlerinin uluslararası düzlemdeki akranları ile eşit potansiyele sahip olmalarına olanak sağlıyoruz.

2013 yılında Bursa’da kurulduğundan beri binlerce gencin hayatına dokunmuş bir gençlik derneği olarak tamamen 16-29 yaş arasındaki gençler tarafından yönetiliyoruz. 21 ildeki yerel yapılanmamız, eğitim modüllerimiz, ulusal programlarımız ve uluslararası projelerimiz ile gençlik alanında öncü STK olmak için durmadan çalışıyoruz. Bulunduğumuz her mecrada gençliği, gençlerin enerjisi ile temsil ediyor, akranlarımızı temsil etmenin mutluluğunu her zaman yaşıyoruz. Sahip olduğumuz ECOSOC danışmanlık statüsünü ve Eurodesk Temas Noktası olma vasfımızı yine ülkemizin gençleri için kullanıyoruz. Ülkemizin bütün gençleri için doğal bir aile ortamı olan SİYAMDER olarak; siyasi olmayan, kapsayıcı, milli ve manevi değerlere saygılı yapımız ile gençlerin ilgisini çekiyoruz.

Profesyonel işlere imza atan fakat bunu yaparken amatör ruhunu asla kaybetmeyen, hayallerini kâğıttan uçağın kanatlarına yazan gençlerden oluşan Sivil Yaşam Derneği olarak ben de varım diyen gençleri bekliyoruz. Sen de Türkiye’nin 21 şehrinde aktif olarak faaliyet gösteren; gerçekleştirdiği eğitim, faaliyet ve uluslararası projeler ile birlikte yerel ve ulusal çapta karar alma mekanizmalarında söz sahibi olan gençlerin bulunduğu bu derneğin gönüllüsü olmak ister misin?

Cevabının evet olduğunu duyar gibiyiz, o zaman hemen linke tıklayarak gönüllü başvuru formumuzu doldur ve sen de gönüllülük yolculuğunun en güzel adımlarını SİYAMDER ile birlikte at!

Gönüllümüz olmak için:https://forms.office.com/r/trpN15TQMQ

Daha fazla bilgi ve iletişim için: info@siyamder.org

 

Sivil Yaşam Derneği (SİYAMDER)

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -