Çarşamba, Haziran 19, 2024

“Turizme Erişiyoruz” Projesi Eğitmenlerini Arıyor

Fethiye Turizm Tanıtım Eğitim Kültür ve Çevre Vakfı’nın başvuru sahibi olduğu Fethiye Belediyesi, Toplumsal Haklar ve Araştırmalar Derneği, Şanlıurfa Omurilik Felçlileri Derneği ve Uluslararası Genç Arayış Derneği ortaklığında yürütülen, Sabancı Vakfı Hibe Programları kapsamında desteklenen “Turizme Erişiyoruz” projesi İstanbul, Şanlıurfa ve Samsun’dan eğitmenlerini arıyor.

4 gün sürecek eğitimlerde katılımcılar, erişilebilir turizm konusunda bilgi sahibi olacak ve ardından kendi şehirlerinde 4 otelde, otel personellerine erişilebilir turizm hakkında eğitim vereceklerdir.

08-11 Aralık 2022 tarihlerinde Fethiye’de gerçekleştirilecek olan eğitime Fethiye, İstanbul, Şanlıurfa ve Samsun’da yer alan engellilik veya kültür-turizm alanlarında çalışan sivil toplum örgütlerinden birer kişi olmak üzere toplam 8 katılımcı seçilecektir.

Katılımcıların konaklama ve şehirlerarası ulaşım gibi tüm giderleri proje bütçesinden karşılanacaktır. Seçilecek katılımcılardan otellerde gerçekleştirilecek eğitimleri verme taahhüdü istenecektir. Katılımcıların seçilmesinde cinsiyet, engel durumu ve formda yer alan sorulara verilen yanıtlar gibi çeşitli unsurlar dikkate alınacaktır. Seçilen katılımcılara e-posta yolu ile bilgilendirme yapılacaktır.

Son başvuru tarihi 20/11/2022’dir.

Seçilen katılımcılara 21/11/2022 tarihinde e-posta aracılığıyla bilgilendirme yapılacaktır. 

Başvuru için tıklayın 

BENZER İÇERİKLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz