Cuma, Haziran 14, 2024

Bu ilanın süresi dolmuştur / This announcement has expired

Yerele Destek Kendine Meslek Projesi Başvuruları Başladı

Üretkeniz.Biz’in Avrupa Birliği’nin “Türkiye’deki Mülteciler için Mali Yardım Programı (FRIT)” tarafından fonlanan ve Uluslararası Göç Politikaları Geliştirme Merkezi (ICMPD) tarafından uygulanan “Sürdürülebilir Sosyo-Ekonomik Uyum için Girişimcilik Kapasitelerinin Geliştirilmesi (ENHANCER)” (IPA/ 2019/411-568) kapsamında finanse edilen ‘Yerele Destek Kendine Meslek – Support Local Be Glocal projesine katılımcı başvuruları başladı.

👩🏻💻  40 gence e-Ticaret, fotoğraf düzenleme ve ölçeklendirme, ürün tanıtımı ve hikayeleştirme, CV hazırlama ve mülakat eğitimlerine katılma fırsatı. Eğitimi tamamlayan 20 gence e-Ticaret uzmanı olma fırsatı.

🌎 Üç aylık uygulamalı eğitim süresince Girişimci Rehberliği desteği. e-Ticaret uygulamalı eğitimini tamamlayan 10 gence girişimci olma, 10 kuruma da e-Ticaret Uzmanı olarak ortak olma fırsatı.

🎯  Projede yer alan KOBİ ve kooperatiflerle Girişimci Rehberleri eşliğinde birebir çalışma ve bu kurumları e-Ticaret’e başlatma fırsatı. Üç aylık uygulamalı eğitim sırasında e-Ticaret analizi yapmayı, e-Ticaret’e uygun ürünler seçmeyi, ürün hikayesi yazmayı, ürün görsellerini hazırlamayı, pazar yerlerinde e-Ticaret mağazası açmayı deneyimleyerek öğrenme fırsatı.

İstanbul ya da İzmir’de okuyor ve yaşıyorsan, 20-30 yaş aralığında Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı ya da geçici koruma kapsamında yer alan üniversite öğrencisi veya mezunuysan bu fırsat tam sana göre!

 Başvuru formunu 10 Aralık 2023’e kadar lütfen eksiksiz doldur ve projeye seçilen gençlerden biri olma fırsatını yakala!

https://forms.gle/v1zk6osDsQ3kXw1j6

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -