Cuma, Mayıs 24, 2024

Yunanistan’da ESC Gönüllülük Projesi Çağrısı

Faaliyet Açıklaması
Yunanistan’ın Patras kentindeki Avrupa Dayanışma Birliklerine katılın! Unutulmaz bir öğrenme, büyüme ve anlamlı bir etki yaratma macerasına atılın! 4 tutkulu ve dinamik gönüllüyü yaratıcılığın, yeniliğin ve dayanışmanın birleştiği olağanüstü bir deneyime katılmaya davet etmekten heyecan duyuyoruz. Misyonumuz, dört heyecan verici alanda çeşitli ilgi çekici projeler aracılığıyla yerel toplulukları güçlendirmek ve olumlu değişimi sağlamaktır: iletişim ve multimedya, web geliştirme/tasarım, bağış toplama ve yaygın eğitim ve öğrenim. Toplumsal zorlukları ele alarak yerel ve Avrupa projelerine katkıda bulunun ve profesyonel gelişim yoluyla istihdam edilebilirliğinizi artırın! Daha fazla bilgi için bilgi paketimize bakın: https://tinyurl.com/yr53e28x

Konaklama, Yemek ve Yol Ayarlamaları
Diğer ESC gönüllüleriyle birlikte bir apartman dairesinde ücretsiz konaklama. 180E’ye kadar aylık yemek giderleri karşılanır. Ayda 150E cep harçlığı verilmektedir. Tüm gönüllülere Avrupa Sağlık Sigortası Kartı ve ek CIGNA sigortası sunulmaktadır. Gönüllünün memleketinden Patras’a gidiş geliş masrafları karşılanır. Vize ihtiyacı olan gönüllülerimiz için ilgili elçiliklerle iletişime geçerek ve bireysel davetiye (davetiye) göndererek destek sağlamaktayız. Ayrıca vize verme masraflarını da karşılıyoruz.

Katılımcı Profili
Öğrenme şevkiniz var mı? İşbirlikçi ve güvenilir biri misiniz? Takım çalışmasını sever misin? Konfor alanınızdan çıkıp benzersiz bir deneyim yaşamak ister misiniz? Organizasyon ve problem çözme becerileriniz var mı? İyi derecede İngilizce dil bilginiz var mı (B1/B2 seviyesi)? Kültürlerarası yeterlilikler kazanmak istiyor musunuz? Bu sektörlerde bilginiz, uzmanlığınız veya güçlü bir ilginiz var mı?

1) Yaygın Eğitim ve Öğrenme

2) İletişim ve Multimedya

3) Kaynak Yaratma

4) Web geliştirme/tasarım

Son başvuru: 20 Ağustos 2023

Detaylı bilgi ve başvuru için tıklayın

BENZER İÇERİKLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz