Cumartesi, Mayıs 18, 2024

Başarı Hikayeleri ‘Duru Civan’ ile Devam Ediyor

Duru Civan AB-ilan.com aracılığı ile başvurduğu AB Bakanlığı’ndaki ve Türk Hava Yolları’ndaki staj dönemini anlatıyor. Civan, yine sitemiz aracılığı ile başvurduğu British Council’ın düzenlediği yarışmada Avrupa seyahatini kazanan şanslı adaylardan birisi oldu.

“Sitenize olan 3 yıllık üyeliğimi düşündüğünde çok güzel deneyimler ve hatıralar edindiğimi gördüm. Şöyle ki, siteniz sayesinde staj olanaklarından haberdar oldum; ilk kez gittiğim Ankara’da AB Bakanlığı’nda böyle bir kanal aracılığyla staj yaptım; bu bence sizin adınıza önemli bir başarı.

THY’deki bir diğer stajdan da sayenizde haberdar oldum. Bu vesile benim için o kadar iyi oldu ki CV’me güzel başlıklar girebildim. Bunun yanında geçen sene British Council’in düzenlediği Hayalimdeki Yolculuk yarışmasından yine sizin sayenizde haberdar olup Coşkun Aral’la birlikte Avrupa seyahatiyle ödüllendirilen kazananlarından biri olma şansını yakaladım.

Sitenizi her güntakip ediyorum; gelen mailleri dikkatlice okuyorum.Üniversitelerde bu tür hizmetler daha yeni yeni var; o yüzden ben okurken arkadaşlarıma hep sitenizi önerdim. İlerleyen periyodlarda başarınızın katlanarak artacağından eminim. Kariyerim için güzel adımlara vesile olduğunuz için de ayrıca teşekkür ederim.

Başarılarınız için gururlanmakta haklısınız.”

Duru Civan

AB-ilan.com’da neleri okudunuz, nelere katılıp, neler başardınız? Siz anlatın, biz paylaşalım… Yazılarınızı paylaşmak için  editor@ab-ilan.com mail adresinden bizlere ulaşabilirsiniz.

BENZER İÇERİKLER