Pazartesi, Mayıs 27, 2024

Bu ilanın süresi dolmuştur / This announcement has expired

Bulgaristan’da 3 Günlük Eğitim Kursu Fırsatı

“Embodied Awareness for Conflict Transformation” Eğitim Kursu, katılımcılara çatışmaları etkin bir şekilde dönüştürmek ve kişisel büyüme ile toplumsal değişim için gerekli olan radikal dürüstlük, farkındalık ve somatik odaklı iletişim becerilerini geliştirmeyi amaçlayan 3 günlük bir atölyedir.

Atölye, 7-11 Haziran 2024 tarihleri arasında Drugan, Bulgaristan’da gerçekleştirilecek olup, derin bölünmeleri, klişeleri ve yüzeysel dünya görüşlerini aşmayı engelleyen özgün bağlantı ve fikir alışverişini teşvik etmek için tasarlanmıştır.

Katılımcılar, kendilik farkındalığı, dürüst iletişim ve duygusal dayanıklılığı teşvik eden deneyimsel öğrenme etkinliklerine katılacaklardır. Program, çatışmaların altında yatan duygusal acıları ele almanın önemini vurgulayarak, yapıcı öğrenme, empati ve güçlendirilmiş aksiyonu teşvik etmeyi amaçlamaktadır.

 

Genel olarak, atölye, katılımcıları, kırılganlık, dürüstlük ve empatiye dayanarak kişisel ve toplumsal düzeyde çatışmaları bağlantı ve işbirliği fırsatlarına dönüştürme konusunda güçlendirmeyi amaçlamaktadır.

 

Son Başvuru Tarihi: 11 Mayıs 2024

Detaylı bilgi ve başvuru için tıklayın

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -