Pazar, Haziran 23, 2024

Bu ilanın süresi dolmuştur / This announcement has expired

Finlandiya’da Uzun Dönem Gönüllülük Fırsatı

Mariehamn Åland, Finlandiya’da 16/09/2024 – 15/09/2025 tarihleri arasında gerçekleşecek ESC Gönüllülük Projesi katılımcılarını arıyor.

Proje Hakkında:

Proje kapsamında gönüllüler, üye derneklerin çeşitli görevlerine organizasyonun ihtiyaçları ve gönüllülerin ilgi ve becerilerine dayanarak yardımcı olacaklar.

Temizlik, yemek pişirme, bahçe işleri, sosyal medya pazarlaması, teknik destek ve özel projeler gibi pratik görevlerle ilgileneceklerdir. Gönüllüler ayrıca, Åland’ın doğası, kültürü ve topluluğunu üçüncü sektördeki işbirlikleriyle keşfedeceklerdir.

  • Gönüllüler, kendi odaları olan paylaşımlı dairelerde kalacaklardır. Ulaşım genellikle bisiklet veya yürüyüşle yapılacak, gerektiğinde toplu taşıma veya araçlarla seyahat edilecektir.
  • Proje Sırasında Eğitim: Gönüllüler, proje becerilerini geliştirecek, öğrenmelerini mentorlarıyla değerlendirecek ve Ulusal Ajans tarafından düzenlenen varış ve ara dönem eğitimlerine katılacaklar. İsveççe dil eğitimi ve uygulayıcılar için çalışmalar da mevcut olacaktır.
  • Katılımcı Profili: Sosyal ve açık fikirli, 20 yaş ve üzeri, iyi derecede İngilizce bilen bireyler aranmaktadır. Başvuru sahiplerinin bağımsız ve işbirlikçi çalışabilmesi, merak ve bağlılıkla; özellikle gençlere, çeşitli etkinliklere, kamplara ve projelere aktif bir şekilde katkıda bulunması beklenmektedir.

Gönüllülükte dayanışma perspektifi, doğa ve açık hava ilgisi, bisiklet kullanabilme becerisi ve sosyal medya hakkında bilgi edinmeye istekli olma da aranan özellikler arasındadır.

 

Son Başvuru Tarihi: 31/05/2024

Detaylı bilgi ve başvuru için tıklayın

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -