Çarşamba, Haziran 19, 2024

Girişimcilik Dünya Kupası (EWC) Başvuruları Başladı

2019’da başlamasından bu yana, Girişimcilik Dünya Kupası (EWC), 200’den fazla ülke ve bölgeden 370.000’den fazla girişimciyi kapsayan en büyük ve çeşitli startup sunum yarışmalarından ve destek programlarından biri haline gelmiştir. Yarışma, bugüne kadar 4 milyon dolar nakit ödül ve 150 milyon dolar değerinde ayni ödül sunmaktadır.

EWC sadece bir yarışma değildir; çeşitli iş geliştirme aşamalarına uygun geniş kapsamlı koçluk, eğitim ve girişimcilik programları sağlamaktadır. Katılımcılar, şirketlerinin büyümesini hızlandırmaya yardımcı olan destekleyici bir ağdan faydalanmaktadır. Programın mezunları, ödül kazananlar veya seçilmiş grup üyeleri olsun, topluluklarının en acil sorunlarına yenilikçi çözümler üretmeye devam etmektedirler.

Yarışma, konum, sektör veya şirket aşaması fark etmeksizin tüm girişimcilere açıktır. EWC, 2024’teki yarışmaya katılacak girişimcileri ve küresel bağlantılar kurmayı dört gözle beklemektedir.

 

Türkiye Finalinde sürpriz ödüller, globalde ise toplam 4 milyon dolar tutarındaki nakit ödül ve 150 milyon değerinde ayni ödülü kazanma şansını yakalamak için sen de yarışmaya başvur.

Son Başvuru Tarihi: 31 Temmuz 2024

Başvuru ve detaylı bilgi için tıklayın

BENZER İÇERİKLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz