Çarşamba, Nisan 24, 2024

Bu ilanın süresi dolmuştur / This announcement has expired

İspanya’da 7 Günlük Gençlik Projesine Katılımcı Çağrısı

  • Proje adı: “Digi-(YOU)TH” Gençlik Değişimi
  • Proje tarihleri: 16-23 Aralık 2023
  • Proje yeri: Malaga, Ispanya
  • Katılımcı sayısı: 6 katılımcı
  • Katılımcı profili: 18+ yaşında, iyi derecede İngilizce bilen, 7 gün boyunca gönüllü faaliyetlerde organizasyon düzenlenmesinde aktif olarak çalışabilecek gençler ve gençlik çalışanları.
  • Gönderen Kuruluş: Adana İnovasyon Ve Aktif Gençlik Akademisi (AIAYA)
  • Son başvuru tarihi: 25.11.2023

Projenin konusu: Gençlerin ihtiyaçlarını karşılayan kaliteli gençlik çalışmalarının, bu modern çağda dijital konuları içermesi gerektiğine inanıyoruz. Bu, her gençlik çalışanının teknik bir uzman olması gerektiği anlamına gelmez, ancak gençlerin dijital bir çağda büyüdüklerinin ve yaşamlarının çevrimiçi yönlerinde gezinmek ve çevrimiçi bilgi ve etkileşimi eleştirel bir şekilde analiz etmek için desteğe ihtiyaç duyduklarının farkına varılması, gençlik çalışmaları için giderek daha merkezi hale geliyor.

Gençlik çalışmaları sektöründe, dijital teknoloji ve medya kullanımı yoluyla uygulamayı geliştirme ve yenilik yapma ve gençlerin dijital içerik oluşturmasına ve geleceğin dijital dünyasını şekillendirmesine yardımcı olmak için resmi olmayan ve gayri resmi öğrenmeyi kullanma konusunda da büyük bir potansiyel var.

Bununla birlikte, bu ihtiyaç ve fırsatların yanı sıra, gençlik çalışmaları sektörünün bu gelişmeleri tam olarak benimsemesini sağlayacak güven, yetkinlik, stratejik planlama ve yatırım eksikliği de bulunmaktadır. Bu proje, dijital gençlik çalışmalarını planlamalarına dahil etmelerine yardımcı olmak için uygulayıcılara ve yöneticilere eğitim, rehberlik ve en iyi uygulama paylaşımını sunarak gençlik çalışmaları sektörünün bu iki alanla etkileşim kurma kapasitesini artırmayı amaçlamaktadır. Aynı zamanda dijital gençlik çalışmalarının profilini yükseltmek ve değerini sergilemek için fırsatlar yaratır

Başvuru formu: https://lnkd.in/dR9cQeHQ

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -