Pazartesi, Mayıs 27, 2024

Bu ilanın süresi dolmuştur / This announcement has expired

Romanya’da Gerçekleşecek 5 Günlük Eğitim Kursuna Davetlisiniz

“Connector 9.0”, 1-6 Temmuz 2024 tarihleri arasında Romanya’da gerçekleşecek bir eğitim kursudur. Eğitim kursu, çeşitli yaygın  öğrenme tekniklerini farklı öğrenme ortamlarında uygulanabilir kılmayı hedefliyor.

Program, 2024 Erasmus+/ESC öncelikleriyle uyumlu olarak, kapsayıcılık ve çeşitlilik, dijital dönüşüm, çevre bilinci ve demokratik katılımı vurguluyor. Temel nokta, bu yöntemlerin proje sonuçları etrafında hikaye anlatımını nasıl kolaylaştırdığıdır.

Katılımcılar, gençlik çalışmaları, yetişkin eğitimi ve mesleki eğitim dahil olmak üzere çeşitli eğitim sektörlerinden gelmektedir. Bu atölyeler, yaygın öğrenmeyi Avrupa’da teşvik etmeyi, yaygın ve örgün eğitim arasında bağlantılar kurmayı ve etkili öğrenme uygulamalarını ve hikaye anlatım tekniklerini paylaşmak için bir platform sağlamayı amaçlamaktadır.

Eğitim Kursu, katılımcıların projelerinde veya günlük öğrenme ortamlarında kullanabilecekleri yaygın öğrenme yöntemlerine aşina olma fırsatı sunar. Etkinlik ayrıca uluslararası ve çok kültürlü öğrenme deneyimlerini vurgulayarak, elleriyle deneyimlemeyi ve katılımcı katılımını önemseyerek bir platform sağlar. Sonuç olarak Eğitim Kursu, öğrenmeye tutkulu insanlar arasında bağlar kurmayı ve destekleyici bir ortamda işbirliğini teşvik etmeyi amaçlar.

 

Son Başvuru Tarihi: 19 Mayıs 2024

Detaylı bilgi ve başvuru için tıklayın

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -