Salı, Temmuz 16, 2024

Bu ilanın süresi dolmuştur / This announcement has expired

She’s Mentoring Programı Başvuruları Devam Ediyor

She’s Mentoring Programı başvuruları devam ediyor.

She’s Mentoring Programı

Gücünü ilham veren kadınlardan alan She’s Mercedes, başarılarıyla kendinden söz ettiren isimlerle, yeni hikayelere sahip hayallerinin peşinden giden genç yeteneklerin bir araya geldiği She’s Mentoring Programı’nı başlatıyor. Hayallerini gerçekleştirerek kendi hikâyesini yazan başarılı kadın mentorlarımız, kendi hikayelerini yazmak isteyen diğer güçlü kadınlara ilham olmak için She’s Mentoring Programı’nda gönüllü olarak yer alıyor. Seçilen mentiler ise kendi projelerinin ilham kaynağını paylaşabilecekleri ve hedefledikleri başarılar için mentorlarımızın bakış açıları ve tecrübelerinden yararlanabilecekleri bu programa katılım şansı elde ediyorlar.

She’s Mentoring Programı’nda seni neler bekliyor?

Yaratıcı Endüstriler, Teknoloji & İnovasyon ve Sürdürülebilirlik olmak üzere üç farklı kategoride sana uygun olacağını düşündüğün kategori üzerinden online başvurunu tamamladıktan sonra, başvurunun olumlu sonuçlanması durumunda seni yakından tanımak ve hayallerini dinlemek için seninle iletişime geçeceğiz.

Başvuru değerlendirme süreci tamamlandığında, her bir kategoriden ilk elemeyi geçen mentiler, jüri seçimi sonucunda, kendi kategorilerinden bir mentor ile birebir çalışma fırsatı elde edecekler. Mentorlar, 4 ay sürecek program boyunca deneyimlerini ve bilgilerini mentilere aktaracak ve onların projelerini geliştirmelerine yardımcı olacaklar. Bu sayede mentiler kariyer hedefleri için strateji geliştirme ve profesyonel ağ kurma konusunda mentorlarımızdan destek alabilecekler.


Başvuru süreci:

1. Başvurunun Mentorink platformu linki üzerinden gönderilmesi,
2. İlk eleme sürecinin tamamlanması,
3. İlk elemeyi geçen mentilerin yetkinlik değerlendirmesi,
4. Yetkinlik değerlendirmesi ardından jüri seçimleri,
5. Jüri seçimlerine paralel mentor ve menti eşleşmeleri,
6. Mentor ve menti çalışmalarının başlatılması.
Menti olarak seçilemeyen ancak jüri seçimi öncesi son eleme aşamasına gelen adaylar, She’s Mercedes platformundaki başarılı kadınlarla tanışma imkanına sahip olup, online eğitimlere ve She’s Dreaming buluşmalarına katılma fırsatı yakalıyor olacak. Bu buluşmalar aracılığıyla katılımcılar, katıldıkları online eğitimlerle Kişisel Farkındalık, Öz Motivasyon & İlham, Yeni Nesil Liderlik ve Networking & Ağ Kurma gibi bir çok farklı konuda kendilerini geliştirme şansı bulacaklar.

She’s Mentoring Programı kapsamında Mercedes-Benz Otomotiv, “Sürdürülebilirlik, Teknoloji & İnovasyon ve Yaratıcı Endüstriler” kategorilerinden en başarılı bulunan 3 mentiyi, toplamda 1 milyon TL değerinde para ödülü ile ödüllendirecek. Bu 1 milyon TL’lik para ödülü kazanan mentiler arasında paylaştırılacak ve bu ödül, tercihe göre yurt içi veya mentorler tarafından yapılacak uygunluk değerlendirmesine göre yurt dışı eğitim desteği kapsamında kullanılabilecek.

Başvuru için aranan ön koşullar;

• Lisans öğrenimini tamamlanmış,
• Minimum 3 yıllık iş deneyimine sahip,
• 35 yaş altı kadın katılımcıların başvuru formları değerlendirilecektir.

Başvuru tarihleri: 13.02.2024 – 08.03.2024

She’s Mentoring Programı

Detaylı bilgi ve başvuru için tıklayın

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -