Pazar, Haziran 23, 2024

Bu ilanın süresi dolmuştur / This announcement has expired

STEMWOMEN Projesi Başvuruları Başladı

“STEMWOMEN: Afetten Etkilenen Kadınların Mentorluk ve Eğitimlerle STEM Alanlarında Güçlenmesi” projemizin ilk etabında 6 Şubat depremlerinden etkilenen, STEM (Bilim, Teknoloji, Matematik, Mühendislik) alanlarından eğitim alan ve/veya mezun olan, henüz iş hayatına atılmamış 18-25 yaş aralığında kadınlara yönelik kapsamlı bir eğitim ve mentorluk program sunmayı hedefliyoruz.

Katılımcılar, STEM alanlarında sektöre girme süreçlerini kolaylaştıracak eğitim ve mentorluk programları ile desteklenecektir. Katılımcılara program süresince 9 saat sürecek bire-bir mentorluk desteği sağlanacaktır.

Katılımcılara onları iş hayatına hazırlayacak kişisel gelişim, iş dünyası & kariyer gelişimi, teknoloji & dijital beceriler, toplumsal cinsiyet eşitliği farkındalığı olmak üzere 4 farklı modülde 91 saatlik eğitim verilecektir.

Başvuru Linki: https://sisterslab.jotform.com/233072632568963

Son başvuru tarihi: 8 Aralık Cuma, 17:00

Eğitim ve Mentorluk programı tamamiyle online ve ücretsizdir.

 

Sorularınız için: stemwomenprojesi@sisterslab.org

Instagram: @stemwomenprojesi | @sisterslaborg

STEMWOMEN: Afetten Etkilenen Kadınların Mentorluk ve Eğitimlerle STEM Alanlarında Güçlenmesi Projesi, Sivil Toplum için Destek Vakfı koordinasyonunda & Paribu desteği ve iş birliği ile hayata geçirilen Gelecek için Dayanışma Fonu kapsamında sağlanan hibe desteği ile SistersLab & Tepebaşı Belediyesi ortaklığında gerçekleşmektedir.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -