Perşembe, Haziran 13, 2024

Almanca’yı İnternetten Ücretsiz Öğrenin

Size yeni iş kapıları açabilecek Almanca’yı artık çok daha kolaylıkla, üstelik ücretsiz internet üzerinden öğrenebilirsiniz. Kitaplar, testler, video, ses dosyaları ve oyunlarla Almanca öğrenmek için ilgili bağlantılar bu sayfada:

Yeni başlayanlar, iyi almanca konuşanlar ya da meslek hayatlarında Almanca’ya gereksinim duyanlar. Deutsche Welle’nin ücretsiz dil kursları Almancanızı geliştirmenize yardımcı olur.

Ses, görüntü ve metinden oluşan multimedyal kurslarımızla dinleme anlama ve diyalog yeteneğinizin yanı sıra telaffuzunuzu da ilerletebilirsiniz. Deneyin. İyi eğlenceler!

Linkler:

Deutsche Welle Ana Sayfa

– Yeni Başlayanlar için Almanca

– İleri Seviyedekiler için Almanca

– Ekonomi Almancası

Mission Europe oyunu ile Almanca öğrenin

Mission Europe’un üç heyecanlı macerasıyla dillerin dünyasına dalın!

Her biri 26 bölümden oluşan Mission Berlin, Misja Krakow ve Mission Paris sayesinde sıradışı bir yoldan Almanca, Lehçe ve Fransızca öğrenebilirsiniz.

Aksiyon hikayesi Mission Berlin ile, fazla dilbilgisine ihtiyaç duymadan, hem kolayca Almanca öğreneceksiniz, hem de kültüründen tarihine kadar farklı boyutlarıyla Almanya ile tanışacaksınız.

Mission Berlin’i, bilgisayar oyunu oynayan, ve sanal kahraman Anna ile birlikte, yeniden birleşen Almanya’nın düşmanlarına karşı mücadele eden birinin bakış açısından yaşayacaksınız.

Link için tıklayınız.

BENZER İÇERİKLER