Çarşamba, Haziran 19, 2024

Bu ilanın süresi dolmuştur / This announcement has expired

Üniversite Öğrencisi Gençlerin İnsan Hakları: Eşitsizlikler ve Adaletsizlikler Algısı Araştırması Katılımlarınızı Bekliyor

Bu çalışma Gençlik Servisleri Merkezi Derneği (GSM), Mardin Ortak Kadın İşbirliği Derneği (MOKİD) ve Uğur Mumcu Araştırmacı Gazetecilik Vakfı (um:ag) iş birliğinde hayata geçirilen kısa adı Haklar Projesi olan, “Kırılgan Gruplardan Gençlerin İnsan Haklarını Geliştirmek İçin Üniversite Gençliğinin Güçlendirilmesi Projesi” kapsamında hazırlanmıştır. Çalışma 18-25 yaş grubundaki üniversite öğrencileri ile gerçekleştirilmektedir.

Bu araştırma, sizin bilginizi test etmemektedir. Bundan dolayı doğru veya yanlış cevabı söz konusu değildir.

Çalışmanın amacı, üniversite öğrencisi gençlerin eşitsizlik ve adaletsizlik algısını ölçmektir. Bu çalışmadan elde edilen veriler, gençlerin eşitsizlikler ve adaletsizlikler karşısındaki durumunu güçlendirmek amacıyla kullanılacaktır. Anketin sonuçları bireysel değerlendirme içermediği için kimliğinizi açığa çıkaracak yönde hiçbir soru mevcut değildir ve verdiğiniz bilgiler başkalarıyla paylaşılmayacaktır. Ancak yine de yanıt vermek istemediğiniz bir soru olursa o soruyu boş bırakma hakkınız saklıdır.

Yanıtlayacağınız her sorunun araştırmanın değerini arttıracağını belirterek, vereceğiniz yanıtların içtenliğine inanıyor ve katkılarınız için şimdiden teşekkür ediyoruz.

 

Ankete katılmak için tıklayın

* Bu anketin ortalama tamamlanma süresi 15 dakikadır.

İletişim için;

Tansu Pişkin
Haklar Projesi – Savunuculuk Uzmanı
tansu@haklar.org

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -